MOTTO NA KOLEJNE DNI

Kto ma cel, może podjąć decyzję.
Kto podejmuje decyzję, odnajdzie spokój.
Kto odnajdzie spokój ,poczuje się bezpiecznie.
Kto poczuje się bezpiecznie, może pomyśleć.
Kto myśli, może ulepszać.
        KONFUCJUSZ

Serdecznie witamy w serwisie internetowym szkoły nr 25 im. Juliusza Słowackiego w Sosnowcu.

Nasza szkoła znajduje się w dzielnicy Klimontów. Jest jedną z najstarszych sosnowieckich szkół, w 1999 roku obchodziła swoje siedemdziesięciolecie. Mimo szacownego wieku jest jednak postępowa. Kultywuje wielopokoleniowe tradycje, pozostając jednocześnie otwartą na wszelkie nowości. Mocno związana z lokalnym środowiskiem stanowi miejsce bezpieczne i przyjazne uczniom. U nas żadne dziecko nie jest anonimowe. Szkoła zapewnia opiekę i odpowiedni poziom kształcenia.

Prowadzimy szeroki wachlarz zajęć pozalekcyjnych, uczniowie naszej szkoły mogą rozwijać swoje talenty i zdolności w kołach zainteresowań, korzystać ze szkolnej biblioteki, a także przebywać pod opieką wychowawców w szkolnej świetlicy.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami!

Polecamy stronę na temat dzielnicy, w której znajduje się nasza szkoła- Klimontowie

[www.klimontow-sosnowiec.prv.pl]