niedziela, 01 października 2023r.
Rok szkolny 2023/2024.
23:31:39
Do poprawnej pracy strona wymaga plików Cookies.Więcej szczegółów znajdziesz w regulaminie

.
"Lekcje z Temidą "
2023-09-24 14:12:36

               Ponownie młodzież z naszej szkoły wzięła udział w "Lekcjach z Temidą". W bardzo przystępny sposób omówiono problemy z dodawaniem do Internetu różnych treści, z których mogą wyniknąć problemy, zagadnienie stalkingu, cyberprzemocy, hejtu w sieci. Zwrócono uwagę na obowiązki młodzieży oraz karalność za poczynania każdej osoby. Zwrócono sporą uwagę na zagadnienia nękania, terroryzowania otoczenia, wymuszeń. Przekazano młodzieży rzetelną wiedzę o konsekwencjach ich nieprzemyślanych działań, ale także uświadomiono, gdzie mogą szukać pomocy, jeśli są ofiarą takich działań. 

ZAPRASZAMY do >> GALERII << !!

Autor: mgr A. Tomaszewska
LEKCJA BIOLOGII W KLASIE 7
2023-09-18 21:52:16

Zaczęło się! Nowy rok szkolny, my rok starsi i tematy poważniejsze. Biologia klasa 7 - to obszerna tematyka, księga o człowieku. Postanowiliśmy przejść to ciekawie i przez zabawę. Dziś lekcja o skórze....jaka skóra jest, każdy widzi.

ZAPRASZAMY do >> GALERII << !!

Autor: mgr A.Tomaszewska
SPRZĄTANIE ŚWIATA
2023-09-18 21:42:25

Za nami 30 akcja sprzątania świata! Nasza szkoła reprezentowana przez niektóre klasy i koła zainteresowań dzielnie brała udział w tym wydarzeniu. Samorząd uczniowski skupił się na promocji akcji w szkole wykonując tablicę informacyjną o historii związanej ze sprzątaniem świata i śmieciami. Klasa 5b, 6b i LOP zajęły się sprzątaniem poza murami szkoły. Ochoczo i dużym zaangażowaniem uczniowie rozprawili się z różnego rodzaju śmieciami. Uzbieraliśmy kilka worków z różnym sortem zanieczyszczeń, znaleźliśmy małe dzikie wysypiska, które również pozostawiliśmy w czystości. Nie ma co - nasi uczniowie uwielbiają być pomocni naturze!

ZAPRASZAMY do >> GALERII << !!

Autor: mgr A.Tomaszewska
Odliczanie:

Do ferii świątecznych
pozostało 83 dni

Do Ferii zimowych pozostało
134 dni

Do Wakacji pozostało
264 dni