Adres:

Wyświetl większą mapę

LEKCJA WF-U Z PIŁKARZAMI ZAGŁĘBIA SOSNOWIEC
2019-09-25 19:34:15

05.09.2019r. dwoje piłkarzy z klubu Zagłębie Sosnowiec, Dawid Ryndak i Michał Kieca, przeprowadzili zajęcia sportowe z klasami 8a i 6c, w ramach Akcji Szkoła: W zdrowym ciele zdrowy duch. Celem akcji jest promowanie zdrowego stylu życia oraz zachęcanie do aktywności ruchowej dzieci i młodzieży.Piłkarze pokazali naszym uczniom rożne ćwiczenia, gry i zabawy, głównie z użyciem piłki nożnej, a następnie rozegrali z nimi krótki mecz. Na zakończenie, młodzi kibice sosnowieckiego klubu, przeprowadzili pogadankę na temat kulturalnego kibicowania. Piłkarze wręczyli wszystkim biorącym udział w zajęciach uczniom upominki, a szkole podarowali oryginalną piłkę z podpisami wszystkich zawodników Zagłębia Sosnowiec.

Autor: mgr A.Peplińska