Do poprawnej pracy strona wymaga plików Cookies.Więcej szczegółów znajdziesz w regulaminie

Kontakt
Adres:
Szkoła Podstawowa nr 25
im Juliusza Słowackiego
41-218 Sosnowiec
ul.Ignacego Krasickiego 1

Telefon:
32 292-80-18
Fax:
32 263-94-13

Email:
sp25@sosnowiec.edu.pl

Dojazd:

Wyświetl większą mapę


BIP

KONKURS NA "NAJPIĘKNIEJSZY STROIK ŚWIĄTECZNY".
2020-01-07 21:03:03

Julia Bratko z klasy II a zajęła I miejsce w międzyszkolnym konkursie na "Najpiękniejszy stroik świąteczny".
Gratulujemy!

ZAPRASZAMY do >> GALERII << !!

Autor: mgr T. Cichocka
FINAŁ KONKURSU "ŚWIAT MOICH MARZEŃ"
2019-12-31 15:47:45

Gratulacje dla zwycięzców i uczestników. Brawo!!!

ZAPRASZAMY do >> GALERII << !!

Autor: mgr A.Filip
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS LITERACKI
2019-12-05 19:57:51

Dawid Wyrwał uczeń klasy 3a zajął III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie literackim
p.t."Prawa Dzieci - Moje, Twoje, Nasze".

ZAPRASZAMY do >> GALERII << !!

Autor: mgr I. Środa
LAUREACI SZKOLNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO DLA KLAS I - III
2019-12-05 19:55:54

I miejsce – Zofia Okularczyk klasa III b

                    Amelia Kuwak klasa III a

II miejsce - Julia Kiełpińska klasa III b

                    Dawid Wyrwał klasa III a

III miejsce - Natasza Grzegorczyk klasa II a

                      Lena Kolus klasa II b

Wyróżnienie otrzymują:

Lena Giczan klasa II a

Julia Rajek klasa I b

Klara Ślęzak klasa I b

Adela Szwaja klasa I a

 

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów.

ZAPRASZAMY do >> GALERII << !!

Autor: mgr I. Środa
KONKURS FOTOGRAFICZNY - JESIEŃ
2019-12-05 18:38:47

KONKURS FOTOGRAFICZNY - JESIEŃ

I miejsce - Amanda Bała  klasa II b

II miejsce - Jakub Wyrozumski klasa IIIa

III miejsce - Anna Lipowska klasa II b

WYRÓŻNIENIA

Julia Kiełpińska klasa III b

Jakub Przeniosło klasa III a

Karolina Żurawik klasa III a

Jakub Niewitała klasa II b

ZAPRASZAMY do >> GALERII << !!

Autor: mgr I.Środa
KONKURS PLASTYCZNY
2019-12-04 18:34:08

I miejsce - Zuzanna Stępnicka klasa Ia

                   Filip Jelonek klasa II b

II miejsce - Julia Rajek klasa Ib

                    Julia Kiełpińska klasa III b

III miejsce - Michalina Barcińska klasa Ia

                      Jakub Kornat klasa Ia

ZAPRASZAMY do >> GALERII << !!

Autor: mgr I.Środa
SZKOLNY KONKURS SŁODZIAKI - KOCHANE PLUSZAKI
2019-12-01 12:57:56

27 listopada 2019r. odbyło się podsumowanie szkolnych konkursów głośnego czytania, literackiego i plastycznego pod hasłem
"SŁODZIAKI - KOCHANE PLUSZAKI".

OTO LAUREACI:

KONKURS GŁOŚNEGO CZYTANIA:
I MIEJSCE
AMANDA BAŁA              IIB
AMELIA  KUWAK           IIIA
ZOFIA  OKULARCZYK  IIIB
II MIEJSCE
JULIA GRYZ                  IIA
MAJA  MULARCZYK     IIB
NADIA  KOWAL             IIIB
III MIEJSCE
MARCEL  KASZANY       IA
ADAM  CZAPIGA            IB
JULIA KIEŁPIŃSKA        IIIB
WYRÓŻNIENIA
GABRIELA  ROJEWSKA  IIIA
LENA  GICZAN                 IIA
 
KONKURS  LITERACKI:
I MIEJSCE
NATASZA GRZEGORCZYK      IIA
II MIEJSCE
NIKOLA DOMAGAŁA                IB
 
KONKURS  PLASTYCZNY:
I MIEJSCE
DAWID  WYRWAŁ                 IIIA
ADAM  KORDYS                   IIIB
II  MIEJSCE
KAROLINA  ŻURAWIK         IIIA
III MIEJSCE
JULIA  GRYZ                          IIA
NATASZA  GRZEGORCZYK  IIA
LENA  GICZAN                       IIA
WYRÓŻNIENIA
ARTUR JANKOWSKI            IA
KUBA  PEREK                       IA
KRZYSZTOF SKUBEK          IIA
 
GRATULUJEMY!
ZAPRASZAMY do >> GALERII << !!

Autor: mgr J. Kwiecińska
SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI
2019-12-01 12:31:35

21 listopada 2019 r. odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas I - III.

ZAPRASZAMY do >> GALERII << !!

Autor: mgr I. Środa
SZKOLNY KONKURS GŁOŚNEGO CZYTANIA
2019-11-29 13:20:34

19 listopada w czyteni szkonej odbył się konkurs głośnego czytania dla uczniów klaas I-III.

ZAPRASZAMY do >> GALERII << !!

Autor: mgr M. Dyczkowska
KONKURS PLASTYCZNY
2019-10-06 10:10:23

KONKURS PLASTYCZNY "MOJA BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY"

I miejsce
Lena Giczan - uczennica klasy II a
Julia Gryz - uczennica klasy II a

II miejsce
Natasza Grzegorczyk -
uczennica klasy II a
Oskar Piątkowski - uczeń klasy II a

III miejsce
Amanda Bała - u
czennica klasy II b
Maja Peltz - uczennica klasy II a

Wyróżnienie
Szymon Gembka -
uczeń klasy I b
Adam Ginter - uczeń klasy III b
Amelia Kuwak - uczennica klasy III a
Wiktoria Rodek - uczennica klasy III a
Franciszek Pikuła - uczeń klasy I b.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie plastycznym.

ZAPRASZAMY do >> GALERII << !!

Autor: mgr I. Środa
ZAWODY
2019-09-30 07:58:14

W dniu 24.09.2019 r nasze dziewczyny zajęły 5 miejsce w sztafetowych biegach przełajowych. Zawody odbyły się na górce "Środula" w ramach zawodów lekkoatletycznych szkół podstawowych - Igrzyska Dzieci. Zawodniczkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

ZAPRASZAMY do >> GALERII << !!

Autor: mgr U.Nowak